Black & White Salon Fryzjerski w Bytomiu - Twoje miejsce do transformacji włosów i wyglądu

Salon Fryzjerski w Bytomiu – Twoje miejsce do transformacji włosów i wyglądu

Jeśli marzysz o odświeżeniu swojej fryzury lub chcesz wprowadzić zupełnie nowy styl, Black & White Salon Fryzjerski w Bytomiu to miejsce, w którym Twoje włosy będą w dobrych rękach. Nasz zespół doświadczonych fryzjerów połączy swoje umiejętności artystyczne z profesjonalizmem, aby dostarczyć Ci usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe podejście do fryzjerstwa, gdzie tworzymy fryzury, które są wyrazem Twojej osobowości i stylu życia. (więcej…)

internetowy sklep papierniczy ebiuromarket

W jakim celu chodzimy do fryzjera?

Z usług zakładów fryzjerskich korzysta każdy z nas. Wiele osób – szczególnie kobiety mają swojego zaufanego fryzjera, do którego chodzą regularnie. Mężczyźni u fryzjera wykonują podstawowe, nieskomplikowane zabiegi – najczęściej strzyżenie, dlatego niejednokrotnie korzystają z usług nowych salonów bez zastanowienia. Przekonajmy się z jakich zabiegów najczęściej korzystają klienci salonów fryzjerskich. (więcej…)

Jak fryzjer może pomóc zniszczonym włosom?

Jak fryzjer może pomóc zniszczonym włosom?

Choć fryzjer kojarzy się nam z osobą, która jest w stanie zadbać o naszą fryzurę, potrzeba dokonania mniej lub bardziej radykalnej zmiany wyglądu nie jest jedynym argumentem, który przemawia za odwiedzeniem dobrego salonu. Jeśli fryzjer pracując w zakładzie realizuje swoją pasję, z pewnością pomoże również osobom, których największym problemem jest nienajlepszy stan włosów. (więcej…)

Dlaczego tak ważny jest wybór dobrego salonu fryzjerskiego?

Dlaczego tak ważny jest wybór dobrego salonu fryzjerskiego?

Jednym z częściej pojawiających się pytań dotyczących pielęgnacji włosów jest to, które wiąże się z rolą, jaką ma do odegrania wybór dobrego salonu fryzjerskiego. Czy rzeczywiście jest ona duża? U fryzjera pojawiamy się przecież raz na kilka miesięcy, podczas gdy włosy myjemy przynajmniej dwa razy w tygodniu. Tymczasem okazuje się, że błędy popełnione przez fryzjera mogą mieć dalekosiężne konsekwencje i niejednokrotnie przyczyniają się do tego, że nawet dobre kosmetyki pielęgnacyjne nie mogą zaprezentować wszystkich swoich mocy.

(więcej…)

Profesjonalny zakład fryzjerski

Profesjonalny zakład fryzjerski

Wizyta u fryzjera powinna być przyjemnością. Jeśli więc do salonu idziemy zaniepokojone, bez przeświadczenia o tym, że jest to miejsce nam życzliwe, wiele wskazuje na to, że nie jest to dobry wybór. Oczywiście, nie w każdym salonie można liczyć na jednakowo profesjonalne podejście do klientów i ich potrzeb, dobrze jest więc wiedzieć, czego powinno się oczekiwać od fryzjera. (więcej…)