Z usług zakładów fryzjerskich korzysta każdy z nas. Wiele osób – szczególnie kobiety mają swojego zaufanego fryzjera, do którego chodzą regularnie. Mężczyźni u fryzjera wykonują podstawowe, nieskomplikowane zabiegi – najczęściej strzyżenie, dlatego niejednokrotnie korzystają z usług nowych salonów bez zastanowienia. Przekonajmy się z jakich zabiegów najczęściej korzystają klienci salonów fryzjerskich.

Rodzaje zabiegów fryzjerskich

  • Strzyżenie – najbardziej popularny zabieg, wykonywany zarówno u dzieci, młodzieży jak i kobiet oraz mężczyzn. Polega na skracaniu długości włosów za pomocą nożyczek lub maszynki do włosów.
  • Farbowanie – koloryzacja – najczęściej wykonywany u młodych dziewczyn oraz kobiet, zarówno tych w wieku średnim jak i starszym. Jego efektem jest zmiana koloru włosów.
  • Dekoloryzacja – zabieg fryzjerski polegający na ściągnięciu koloru z włosów – usunięcie sztucznych barwników, wykonywany przy pomocy dekoloryzatora lub rozjaśniacza.
  • Upięcia – zabiegi polegające na ułożeniu włosów w konkretny sposób, tworzone na różne okazje – śluby, komunie, urodziny czy inne uroczystości okolicznościowe.
  • Zabiegi pielęgnacyjne – poprawiające wygląd oraz kondycję włosów – nawilżanie, odżywianie oraz regeneracja.

Szeroką ofertę usług fryzjerskich na najwyższym poziomie oferuje salon fryzjerski Black & White.

Kategorie: Blog