Dostępne w zakładach fryzjerskich zabiegi na włosy mają na celu poprawić ich wygląd oraz kondycję. Ich oferta jest naprawdę bogata, a w ostatnim czasie sporą popularnością cieszy się botoks włosów. Sprawdźmy czym się charakteryzuje oraz jakie przynosi efekty.

Botoks na włosy – charakterystyka

Zabieg botoksu jest bezinwazyjny i odbudowuje zniszczoną strukturę włosa, która szczególnie zimą nie jest w dobrej kondycji. Brakuje jej blasku, życia oraz witalności. Zabieg dedykowany jest osobom, których włosy zniszczone są farbowaniem oraz rozjaśnianiem.

Zabieg botoksu nada włosom nowe życie – będą miękkie, elastyczne, gładkie i miłe w dotyku.
Podczas zabiegu kosmetyki z wtłoczonymi składnikami odżywczymi uzupełniają ubytki między korą, a otoczką włosa. Składnikiem głównym preparatów używanych do zabiegu jest przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy oraz jagody acai.

Jeśli chcecie wykonać zabieg botoksu włosów zapraszamy do salonu fryzjerskiego Black & White – fryzjer damski w Bytomiu. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel świadczy usługi na najwyższym poziomie i gwarantuje efekty od razu po zakończeniu zabiegu.

Kategorie: Blog