Panowie chcący zadbać o swój wygląd coraz częściej mogą korzystać nie tylko z usług oferowanych przez fryzjera, ale również z tych, które ma im do zaoferowania barber. Kiedy zatem najlepiej postawić na ofertę jednego, a kiedy drugiego specjalisty?

Doświadczeni barberzy posiadają wiedze dotyczącą zarówno stylizacji, jak i pielęgnacji męskiego zarostu. Warto się do nich udać, jeśli broda nie układa się zgodnie z oczekiwaniami, a także wtedy, gdy sprawia wrażenie zaniedbanej nawet pomimo regularnego poddawania jej zabiegom pielęgnacyjnym. Dobrym pomysłem może okazać się również skonsultowanie się z barberem wówczas, gdy dopiero rozważamy zapuszczanie zarostu. Profesjonalista podpowie nam, jaka opcja będzie dla nas najlepsza, a jednocześnie uczuli nas na pewne błędy popełniane przez początkujących, które mogą mieć wpływ na przyszły wygląd ich brody. W salonach z obsługą barbera często można spotkać też fryzjerów. Ci z pewnością podpowiedzą, jaka fryzura będzie najlepiej korespondować z zarostem.

Jeśli chcecie skorzystać z usług doświadczonego barbera zapraszamy do salonu Fryzjerskiego Black & White. Sprawdźcie szczegóły – barber Bytom.

Kategorie: Blog