Farbowane włosy potrzebują specjalnego traktowania. Abyśmy mogły długi czas cieszyć się pięknym kolorem i lśniącymi, zdrowymi pasmami, to musimy pamiętać o kilku podstawowych zasadach pielęgnacji i odpowiednim systemie ochrony włosów w trakcie koloryzacji. Zacznijmy jednak od odpowiedniego przygotowania włosów do koloryzacji. Jeżeli chcemy, aby wyglądały zdrowo i pięknie, to musimy zadbać o ich stan jeszcze przed nałożeniem koloru, a pomoże nam w tym właściwa dieta, maski regenerujące oraz pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami, które mają za zadanie odbudowę i ochronę zniszczonych pasm włosów.

Natomiast aby kolor spełniał wszystkie nasze oczekiwania i dłużej się utrzymał, nie farbujmy włosów w domu. Zaufajmy osobie, która specjalizuje się w koloryzacji i wie, jak nakładać farbę, żeby podkreślić piękno włosów oraz uzyskać wymarzony kolor. W profesjonalnych salonach korzysta się z kosmetyków renomowanych marek, które, oprócz pięknego koloru, zapewniają włosom świeży oraz zdrowy wygląd, a przede wszystkim chronią nasze włosy przed negatywnym wpływem zabiegów chemicznych.

Profesjonalny salon, któremu z pełnym zaufaniem możemy oddać włosy w dobre ręce jest salon Black & White w Bytomiu. Sprawdź ofertę – fryzjer damski.